impossible becomes reality...
O nas

Oddział Software Solutions firmy Dictum powstał w 2004 r. Początkowo nastawiony był na usługi - funkcjonował pod nazwą Serwis i Pogotowie Komputerowe i specjalizował się w serwisowaniu sprzętu komputerowego w firmach i u osób prywatnych na terenie Łodzi i okolic. Ponadto istotnym elementem działalności było tworzenie stron internetowych dla firm oraz opieka techniczna nad witrynami niebędącymi naszego autorstwa.

Oddział w obecnej formie działa od 2008 r. Zdobyte doświadczenie na przełomie lat pozwoliło na rozpoczęcie tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych takich jak portale tematyczne, sklepy, strony firmowe z rozbudowanym panelem administracyjnym pozwalającym na zarządzanie witryną z poziomu przeglądarki internetowej czy też aplikacje wspomagające zarządzanie firmami w oparciu o te same technologie.

Zróżnicowane zapotrzebowania naszych klientów zaowocowały rozszerzeniem kadry, dzięki czemu poszerzyła się oferta technologiczna a zarazem możliwość jeszcze lepszego dostosowania oprogramowania do potrzeb klienta. Nasze rozwiązania opieramy na znanych i sprawdzonych technologiach, co przyczynia się do stabilności, niezawodności i szybkości działania naszych aplikacji. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i rozpoczęcia współpracy.


Pozdrawiamy,
zespół Dictum Software Solutions